Šokantne europske utakmice na Maksimiru

U Ligi prvaka prije dvije sezone Salzburg je morao pasti. Ipak ostalo je 1-1. Koji Dinamov igrač je zatresao vratnicu iz slobodnjaka?
Petar Bočkaj
Bruno Petković
Mislav Oršić
Marko Bulat
Prosutih 3-1 u 3-3 sa Šahtarom bilo je šokantno za sve navijače, ali jedan igrač Plavih najviše je suze lio. Tko je plakao??
Arijan Ademi
Emir Dilaver
Dino Perić
Amer Gojak
Utakmica protiv Šahtara najviše se pamti po kiksu Theophila, no bila je to utakmica u kojoj je jedan sadašnji Vatreni zabio prvijenac za Plave. O kojem se igraču radi?
Joško Gvardiol
Luka Ivanušec
Lovro Majer
Šeriff 2010. također je bio šokantan. Plavi su na kraju ispali na penale, a tada je trener Dinama bilo danas dobro poznato lice u klubu. O kome se radi?
Igor Bišćan
Nenad Bjelica
Velimir Zajec
Ante Čačić
Dinamo je protiv Newcastlea tražio pogodak za produžetak. Činilo se kako će sudac svirati kraj, ali u zadnjim sekundama za delirij na Maksimiru zabija tko?
Robert Prosinečki
Silvijo Marić
Mark Viduka
Igor Cvitanović
Ipak u nastavku je Newcastle izjednačio za 2-2 i prošao dalje u play-off boljim ukupnim rezultatom. Koje je to godine bilo?
1997
1998
2000
2011
Godine 2007. Dinamo je na punome stadionu u paklenoj atmosferi čekao Werder. U Njemačkoj su izgubiili 2-1, a u Zagrebu je nažalost završilo 3-2 za Nijemce, presudili su kontrovezni penali. Tko je bio strijelac oba jedanaesterca za Werder?
Ivan Klasnić
Diego
Maradona
Pizzaro
Godine 2010. Dinamo je trebao pobjedu protiv PAOK-a za prolazak grupne faze Europske lige. Ipak završilo je 1-0, a navijači će najviše pamtiti susret po jednome artiklu koji se dijelio na utakmici? Radi se o...
Kapama
Zastavama
Kabanicama
Spitkama
Martin Baturna protiv Monaca je zabio golčinu. Koji igrač je iznio loptu s polovice Plavih i upisao asistenciju dodavanjem Martinu?
Petar Sučić
Josip Mišić
Marko Rog
Protiv Šahtara kobna je minuta bila 98., protiv Newcastlea 119. U kojoj minuti je Zakaria izjednačio za Monaco?
95.
90.
85.
80.
0
{"name":"Šokantne europske utakmice na Maksimiru", "url":"https://www.quiz-maker.com/QEWHXCUSV","txt":"U Ligi prvaka prije dvije sezone Salzburg je morao pasti. Ipak ostalo je 1-1. Koji Dinamov igrač je zatresao vratnicu iz slobodnjaka?, Prosutih 3-1 u 3-3 sa Šahtarom bilo je šokantno za sve navijače, ali jedan igrač Plavih najviše je suze lio. Tko je plakao??, Utakmica protiv Šahtara najviše se pamti po kiksu Theophila, no bila je to utakmica u kojoj je jedan sadašnji Vatreni zabio prvijenac za Plave. O kojem se igraču radi?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
Powered by: Quiz Maker