3. forduló, 2 nap, 8 mérkőzés

A keddi, szerdai nyolc mérkőzésen hány csapat tudott két gólnál többet szerezni?
0
1
2
A két játéknapon hány európai csapat bukott el, azaz nem jutott a nyolcaddöntőbe?
2
3
4
Az Ecuador–Szenegál (1–2) meccsen hány percig nem állt továbbjutásra (csak a 90-ből) az afrikai csapat?
47
55
63
A Hollandia–Katar (2–0) mérkőzésen a hollandok első gólját szerző játékosnak (Gakpo) mi a keresztneve?
Frenkie
Ruud
Cody
A Wales–Anglia (0–3) összecsapáson melyik eredménnyel előzhették volna meg a walesiek a riválisukat a csoportban?
4–0
5–2
mindkettő
Az Irán–Egyesült Államok (0–1) találkozón a győztes csapat hány százalékban birtokolta a labdát?
42
51
59
A dánokat kiverő ausztrálok (1–0) hányadszor jutottak be a legjobb 16 közé világbajnokságon? (Vigyázat, becsapós!)
először
másodszor
harmadszor
A Tunézia–Franciaország (1–0) mérkőzésen az utolsó pillanatban rúgott, majd meg nem adott gólt melyik francia szerezte?
Olivier Giroud
Kylian Mbappé
Antoine Griezmann
A Lengyelország–Argentína meccsen (0–2) Szczesny kapus Messi melyik testrészéhez ért hozzá, amiért a dél-amerikai büntetőt kaptak
lábához
ágyékához
arcához
A Szaúd-Arábia–Mexikó (1–2) összecsapáson a latin-amerikaik hány percig küzdhettek 0–2 után a 0–3-ért?
23
33
43
0
{"name":"3. forduló, 2 nap, 8 mérkőzés", "url":"https://www.quiz-maker.com/QPCWVQJ5W","txt":"A keddi, szerdai nyolc mérkőzésen hány csapat tudott két gólnál többet szerezni?, A két játéknapon hány európai csapat bukott el, azaz nem jutott a nyolcaddöntőbe?, Az Ecuador–Szenegál (1–2) meccsen hány percig nem állt továbbjutásra (csak a 90-ből) az afrikai csapat?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
Powered by: Quiz Maker