Nyolc meccs, 18 gól

A szombati és a vasárnapi mérkőzéseken a tizenhatból összesen hány csapat lőtt legalább két gólt?
5
7
8
És hány játékosnak sikerült két gólt szereznie?
1
2
3
Mi a beceneve az Ausztráliától most 1–0-ra kikapó tunéziai válogatottnak?
Karthágói Sasok
Hannibál Harcosai
Tuniszi Regiment
A Lengyelország–Szaúd-Arábia (2–0) mérkőzésen Robert Lewandowski végre vb-n is betalált. Hányadik válogatottbeli gólja volt a mostani?
49.
63.
77.
A Franciaország–Dánia (2–1) mérkőzésen összesen hány percig vezettek a franciák (a hosszabbítást is figyelembe véve)?
18.
28.
38.
Milyen nemzetiségű bíró vezette az Argentína–Mexikó mérkőzést (2–0)?
olasz
francia
spanyol
A Costa Rica–Japán meccsen (1–0) hány kapura lövés kellett a latin-amerikaiaknak a győztes góljukhoz?
1
3
9
Marokkó 2–0-ra legyőzte Belgiumot. Az egész mérkőzést tekintve hány százalékban birtokolták az afrikaiak a labdát?
33
42
47
A Horvátország–Kanada (4–1) hozta a vb eddigi leggyorsabb gólját. Hány másodperc kellett a vezetés megszerzéséhez Alphonso Daviesnek?
39
52
68
Melyik klubot erősíti a spanyolok elleni (1–1) egyenlítő gólt szerző német Niclas Füllkrug?
Borussia Dortmund
Werder Bremen
Eintracht Frankfurt
0
{"name":"Nyolc meccs, 18 gól", "url":"https://www.quiz-maker.com/QSL49DBKG","txt":"A szombati és a vasárnapi mérkőzéseken a tizenhatból összesen hány csapat lőtt legalább két gólt?, És hány játékosnak sikerült két gólt szereznie?, Mi a beceneve az Ausztráliától most 1–0-ra kikapó tunéziai válogatottnak?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
Powered by: Quiz Maker