Unlock hundreds more features
Save your Quiz to the Dashboard
View and Export Results
Use AI to Create Quizzes and Analyse Results

Sign inSign in with Facebook
Sign inSign in with Google
KONKURSAS! Kaip Jūsų mokykloje ugdomas tvarus požiūris?
Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla, priešmokyklinio ugdymo grupė „Kodėlčiukai“
Gaminome robotą iš įvairių antrinių žaliavų.
Tikslas, kad robotukas turėtų savo paskirtį, šiuo atveju - nereikalingiems elementams sudėti.
Šiaulių Rėkyvos progimnazija
1-4 klasės pradinukai. Nuolat kalba apie tvarų daiktų naudojimą, perdirbimą, perkonstravimą. 
Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazija
Ugdome praktinį verslumą ir skatiname moksleivius kurti tvarius verslus, įgyvendinant VŠĮ "Lietuvos Junior Achievement" programas. 
Kauno lopšelio - darželio "Dvarelis" "Kiškučių" gr.
Vaikučiai gamina muzikinius instrumentus panaudojant antrines žaliavas - tai ekologiškas projektas, kurio metu vaikai skatinami rūšiuoti, ugdomas tvarumas. 
Panevėžio „Vilties“ progimnazija
4 b klasės mokiniai vykdė projektą „Tvarus klasės sprendimas“.
Tikslas – ieškoti efektyvių būdų, kaip mažinti plastiko vartojimą mokykloje.
Telšių "Kranto" progimnazija
Pamokų metu vykdomi trumpalaikiai ekologiški projektai – įvairūs maketai daromi iš antrinių žaliavų: virusų, ląstelės dauginimosi būdų, maistinių medžiagų, globalinių problemų modeliai, maketai. Taip įgyvendinama tvarumo praktika mokykloje.
Kauno lopšelį-darželį "Varpelis"
Kasmet pakviečia ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti respublikinėje priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencijoje „Mažasis tyrėjas“, kurios tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi artimiausia aplinka, jos tvarumu, saugojimu, tiriamąja veikla. 
Biržų technologijų ir verslo mokymo centras
Rengia ir skatina bendruomenę prisidėti prie aplinkosauginių praktikų. Centre vykdomas projektas „Savo rūšiavimo dėžutę turiu - baterijų ir elektronikos atliekas renku”. Mokiniai sukūrė robotą, į kurį skatina mesti baterijas ir jas rūšiuoti. Robotas stovi gerai matomoje vietoje, taip labiau pavyksta atkreipti dėmesį ir sudominti Centro bendruomenę.
KTU Vaižganto progimnazija
Įvairiems projektams naudojame antrines žaliavas (kartoninės dėžės, nepanaudotos medžiagų skiautės, siūlai, žurnalai, tapetų likučiai...). Siunčiame 6 klasių projekto  "Šančių kalnas" (integracija dailės, technologijų, matematikos, geografijos dalykų pamokose) nuotraukas
Kauno r. Domeikavos lopšelis-darželis „Luknė"
Esame labai jaunas darželis, bet labai daug stengiamės, kad vaikai įgytų praktinių žinių, skatiname visą darželio bendruomenę būti tvariais. Turime EKO koordinacinę grupę. 
Kauno lopšelio-darželio "Spragtukas" priešmokyklinės "Voveriukų" grupės
Nuo pat mažiukų vaikučių bandome diegti, kaip reikia gyventi darniau...diskutuojame su vaikais kas yra aplinkosauginis ugdymas, ekologija, tvarumas, klimato kaita..
Šiaulių Ragainės progimnazijos
Esame inžinerinė mokykla. Kiekvienais metais atliekame daug didesnių ir mažesnių inžinerinių projektų. Jų veiklose dažnai naudojame antrines žaliavas, taip pratęsdami daiktų naudingą buvimą žemėje. 
Alytaus Dzūkijos mokykla 
Klasėje gaminame įvairius darbelius ir stengiamės naudoti antrines žaliavas. Daug darbelių gaminame iš reklaminių leidinių, tualetinio popieriaus ritinėlių, kartoninių dėžių. Renkame gamtinę medžiagą, kuri taip pat panaudojama veiklose.
Elektrėnų profesinio mokymo centras
Siunčiame Elektrėnų profesinio mokymo centro plakatą su integruota informacine žinute. Mūsų žinutėje tetrūksta prierašo  - Mes tvariai atsakingi #ČiaMokytisVerta
Alytaus Likiškėlių progimnazija_1a
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Vienuoliktokų sukurtas 100-tadienio kalendorius, sukurtas panaudojant antrines žaliavas, gimnazijos koridoriuose. Šiam kalendoriui sukurti panaudojome kaukes, kurios buvo naudotos mokyklos teatro pasirodymuose, mes jas perdirbome ir sukūrėme naujus meno kūrinius. Taip pat  technologijų – tekstilės pamokose likusios atraižos buvo panaudotos sukuriant dekoracijos užuolaidas.
Kretingos lopšelyje-darželyje „Žilvitis“
Čia vykdomas pažintinis, praktinis pačių vaikų suvokimo skatinimas, kodėl verta nebereikalingą daiktą panaudoti dar kartą. 
Šiaulių „Romuvos“ gimnazija
„Tvarumo klubas“ visus gimnazistus skatina į pasaulį žvelgti tvariai: spektaklis „Linksmučių miestelis“, pačių gimnazistų sukurti ir įveiklinti daiktai: taromatas, popieriaus rūšiavimo dėžutės kabinetuose, sukurti kraujotakos sistemos maketai iš antrinių žaliavų. 
Klaipėdos Litorinos mokykla
VAIKAI RŪŠIUOJA
„Savo rūšiavimo dėžutę turiu, baterijų ir elektronikos atliekas renku, tvariai gyvenu!“
Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos
Mes esame 5B klasės mokiniai iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos. Norime, kad mūsų planeta Žemė būtų švari, oras gaivus bei vanduo neužterštas. 
Alytaus Likiškėlių progimnazijos 5a
 Jie konstruoja, jungia elektros grandines, "įdarbina" saulę, programuoja ir būtinai rūšiuoja. Čia auga sumanūs, kūrybingi ir atsakingi ateities inžinieriai, kurių noras ateityje ateityje kurti draugiškas ir tvarias inovacijas.
Šilutės pirmoji gimnazija
Iš dovanotų medinių padėklų, seno mokyklinio stalviršio, nutrintų džinsų pasigaminome puikų kampą, ant kurio sėdėdami per pertraukas žaidžiame šachmatais.
Šakių rajono Panemunių MDC
Šakių rajono Panemunių MDC Plokščių skyrius 2-3 klasių mokinių darbas. 
Šiaulių Rėkyvos progimnazija
Mokiniai gamino rūšiavimo talpas, kaupė plastiko atliekas, iš kurių sukūrė meninę instaliaciją "Vandenyno dugnas". 
Svalios progimnazija
Pasvalio Svalios progimnazijos bendruomenė aktyviai įgyvendina tvarumo praktikas mokykloje.
Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla
Mokiniai kūrė paveikslus, margino Velykinius kiaušinius iš jau nebereikalingų medžiagų, laikydamiesi tvarumo dėsnių: panaudodami kiaušinių pakuotes, laikraščius, medinius ledų pagaliukus.
Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija
II gimnazijos inžinerijos klasės du projektai: 
Lempofonas - seno laidinio telefono šviestuvas, kurį gali paversti originaliu interjero akcentu! Naujas gyvenimas senam daiktui - ne tik aplinkos draugiška, bet ir stilinga detalė! Kas mano, kad senas telefonas negali būti naujoji mados tendencija?  
 
Panevėžio robotikos centras „Robolabas“ ir Panevėžio regioninis STEAM atviros prieigos centras
Jau antrą pavasarį prisidėjome prie tarptautinės iniciatyvos Geonight ir padalinių ugdytiniams bei jų šeimoms surengėme Geografijos nakčiai skirtą renginį „Susitikime tornadų alėjoje".
Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija
Mažieji ugdytiniai dalyvavo pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos „Žaliasis taškas“ organizuojamose „Žaliojo raštingumo“ nuotolinėse paskaitose apie šiukšlių rūšiavimą, kūrybinėse dirbtuvėse, kuriose gamino įvairius darbelius iš antrinių žaliavų.
Powered by: Quiz Maker