1/ Bahrein - Ki nyerte az év legelső szabadedzését (FP1)?
Lewis Hamilton
George Russell
Kevin Magnussen
Pierre Gasly
2/ Szaúd-Arábia - Hanyadik helyen állt a szaúdi futam után a Haas istálló a bajnokságban?
3.
4.
5.
6.
3/Ausztrália - Mi volt az időkülönbség a győztes Charles Leclerc és a második Sergio Pérez között a befutónál?
+25.042mp
+42.502mp
+20.524mp
+50.422mp
4/Emilia-Romagna - A Red Bull rekordot állított fel azzal, hogy 58 pontot szereztek egy versenyhétvége alatt.
Igaz (senki nem szereztt több pontot ennél még az F1 történetében egyetlen hétvége alatt)
Hamis ( volt olyan, hogy más csapat ennél is többet tudott szerezni egy hétvége alatt)
5/Miami - Melyik két pilóta ütközése miatt kellett beküldeni a biztonsági autót a verseny 42. körében?
Mick Schumacher és Sebastian Vettel
Carlos Sainz és Sergio Pérez
Fernando Alosno és Pierre Gasly
Lando Norris és Pierre Gasly
6/Spanyolország - Milyen technikai hiba hátráltatta a versenyen Max Verstappent?
A DRS nem működött megfelelően a futam során
Egy karbontörmelék ragadt a diffúzorába
A rajtnál beragadt a kuplung meghibásodása miatt
A benzinpumpa meghibásodása miatt erőt vesztett a motorja
7/Monaco - Melyik esemény NEM IGAZ a Monacói Nagydíjra?
Rossz gumistratégia miatt Charles Leclerc elbukta a győzelmet.
A verseny hamarabb elérte a 2 órás időlimitet minthogy teljesítették volna a teljes versenytávot.
Egy piros zászlós fázis volt a futamon.
Mick Schumacher összetörte a versenyen a Haas-t.
Esőben indult a verseny.
Sergio Pérez megverte Max Verstappent a futamon.
8/Azerbajdzsán - Az azerbajdzsáni versenyt megelőzőleg mikor volt utoljára az, hogy mindkét Ferrari technikai hiba miatt essen ki egy futamról (és nem s rangsorolták őket)?
1999 - Magyar Nagydíj
2009 - Ausztrál Nagydíj
2017 - Maláj Nagydíj
1997 - Luxembourgi Nagydíj
9/Kanada - Fernando Alosno az első sorból rajtolhatott a Kanadai Nagydíjon, míg azt megelőzően a 2012-es Német Nagydíjn vághatott neki az első sorból egy F1-es versenynek. Hány nap telt el a két esemény között?
3619 nap
3544 nap
3624 nap
3314 nap
10/Egyesült Királyság - Ki nem esett ki a futamról az alábbiak közül?
Alexander Albon
Valtteri Bottas
Esteban Ocon
11/Ausztria - Melyik állítás NEM IGAZ Charles Leclerc ausztriai győzelmére?
Lerclerc 18. dobogós helyezése volt.
Először nyert nem az első rajthelyről indulva a monacói.
A Ferrai 242. dobogós helyezése volt.
Leclerc 2. győzelme az évben.
12/Franciaország - Ki futotta a versenyen a leggyorsabb kört?
13/Magyarország - Milyen köridővel szerezte meg élete első Pole Pozícióját George Russell a Hungaroringen?
1:17,421
1:17,567
1:17,769
1:17,377
14/Belgium - Hányadik helyről indulva nyerte meg a futamot Max Verstappen?
10.
11.
12.
14.
16.
18.
15/Hollandia - Charles Leclerc az első sorból indulhatott a Holland Nagydíjon. Mikor sikerült előtte ez a bravúr az olaszoknak holland földön?
1988
1986
1983
1980
16/Olaszország - Milyen okból kellett kihagynia Alexander Albonnak az Olasz Nagydíjat?
COVID beteg lett
Teniszezés közben eltörte a vállát
Szerződése szerint ki kellett hagynia egy versenyt
Vakbélgyulladása volt
17/Szingapúr - Hány körrel volt kevesebb a Szingapúri Nagydíj az időlimit elérése miatt?
1 körrel (60 kör)
2 körrel (59 kör)
5 körrel (56 kör)
10 körrel (51 kör)
18/Japán - Ki volt az utolsó Max Verstappen előtt, akit Japánban avattak világbajnokká?
Sebastian Vettel
Michael Schumacher
Alain Prost
Ayrton Senna
19/Egyesült Államok - Mi hátráltatta a futamon Max Verstappent?
Eltört a sisakrostélya
Lassú kerékcsere
Megforgatta George Russell
Egy sisakfólia ragadt a fékhűtésébe
20/Mexikó - Ki volt a világsztár DJ a futam leintését követően, a stadionrészen tartott koncerten?
Armin van Buuren
Martin Garrix
Tiësto
Don Diablo
21/Brazília - Melyik F2-es versenyzőt jelentették be, hogy csatlakozik a Red Bull Junior programjához?